MÖBLER / Bord / Toilettebord 17516149

nr 1751 6149

Toilettebord

1960-tal, teak. Bredd: 95 cm. Djup: 39 cm. Höjd: 113 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:10:42